Ten przedmiot jest niedostępny. Przeglądaj podobne produkty w kategorii: Praca za granicą, Rzeszów
Home Praca Praca za granicą SPRZĄTANIE  (K/M) – NIEMCY

SPRZĄTANIE  (K/M) – NIEMCY

oferta pracy
Dodano: 1 grudnia 2021
ID oferty: 5694
  • Typ umowy: umowa o pracę
  • Forma zatrudnienia: pełny etat

Dodatkowe wymagania:

  • prawo jazdy

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta dwóch pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Vreden (Nadrenia-Północna Westfalia)

Zakres obowiązków:
– Sprzątanie domów prywatnych, biur itp.

Czego oczekujemy od Ciebie, jeśli się zdecydujesz:
– Doświadczenia na podobnym stanowisku
– Prawo jazdy
– Komunikatywna znajomość języka niemieckiego – wymóg konieczny
– Sumienności, rzetelności
– Wytrzymałości fizycznej

Na co możesz liczyć z naszej strony:
– Zatrudnienie na dłuższy okres bezpośrednio u pracodawcy
– Wynagrodzenie w wysokości 11,50 € brutto/h
– Składki i podatki odprowadzane w Niemczech
– Zapewnione komfortowe zakwaterowanie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem: Sprzątanie – Niemcy na adres e-mail:

[email protected]

Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Grottgera 26 | PL 35-005 Rzeszów

Tel: 0048 17 878 70 26
Tel. kom.: 0 048 504 969 105

Twoja ocena: oceń ofertę
Ocena oferty: 0 - 0 głosów

Ogłoszenia podobne

za darmo

Telefon: 178787026 pokaż
Adres: Rzeszów, podkarpackie
użytkownik: @ConceptPlus